Hazır Siten Satış Ortaklığı ile Para Kazanın!

Satış Ortaklığı Sistemine Başvurun

Buraya tıklayarak formu doldurun ve Hazır Siten Satış Ortaklığı platformuna başvurun. Gerekli kriterlerler sağlanırsa hesabınız onaylansın.

Tanıtım Görselini Seç / Linki Kopyala

Sizin için özel olarak hazırladığımız, dönüşüm oranı yüksek tanıtım görsellerini HTML olarak kullanın veya satış ortağı linkinizi kopyalayın.

Sitenize / Hesabınıza Görseli Ekleyin

Sitenize veya sosyal medya hesabınıza bu görselleri ve satış ortaklığı linkini istediğiniz gibi ekleyin. Linkinize insanların tıklamasını sağlayın.

Başarılı Satıştan Komisyon Alın!

Satış ortaklığı linkinizden gelerek satın alım yapan her müşteri için %10-%20 arası komisyon kazanın. Komisyon oranı özel olarak artırılabilir.

Sistem nasıl çalışıyor?

Satış ortaklığı, günümüzün en karlı sistemlerinden bir tanesi. Hazır Siten olarak blog sitesi sahiplerine, sosyal medya fenomenlerine, YouTube kanalı sahiplerine, ajans sahiplerine, freelancer iş yapanlara ekstra ve kolay bir gelir kaynağı oluşturmak için bu sistemi kurduk. 

Sana verilen satış ortaklığı linki üzerinden başarılı olarak yapılan her satış için %10-%20 arası komisyon kazanma imkanına sahipsin.

Bu ne demek?

En çok satılan giriş paketlerimizden bir tanesinin güncel fiyatı 3.600 TL, eğer buradan başarılı bir satış yapılırsa %10 (giriş seviye komisyon oranı) 360 TL satış ortaklığı geliri olarak sana ödenecek. 

Satış yapıldıktan sonra 30 gün boyunca ödeme bloklu olarak kalır, bu 30 gün içerisinde müşteri iptal etmek isterse komisyon düşecektir ancak 30 günden sonra hizmet iade hakkı biteceği için ödeme kesinleşecek ve istediğin hesaba bu ödeme yapılacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemelerin satış ortağının adıyla eşleştiği banka hesabına yapılabilmesi için en azından 18 yaşında olmak gereklidir. Aynı zamanda aylık belirli miktarın üstünde trafiği olan bir internet sitesi veya belirli bir etkileşim oranına sahip sosyal medya hesabı olmalıdır.

Eğer trafiği yüksek veya etkileşimi yüksek platformlarınız varsa satış ortaklığı komisyonunuz artırılabilir. Bunun dışında yıllık yapılan satış sayısına göre artırılır.

Komisyon tarifesi:

  • 0-4 satış -> %10 komisyon
  • 5-9 satış -> %15 komisyon
  • +10 satış -> %20 komisyon

Hizmetin ödemesi müşteri tarafından yapıldıktan sonra 30 gün boyunca satış ortaklığı ödemeniz bloke olarak kalır. Bunun sebebi müşterinin iade hakkının korunması yüzündendir. 30 günlük süre geçtikten sonra ödemelerinizi talep edebilirsiniz. Ödemeler 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Satış ortaklığı sistemine kayıt olurken vermiş olduğunuz T.C. kimlik numarası ve doğum yılı MERNİS sisteminden API ile kontrol edilir. 18 yaşının üstünde herkes Satış Ortaklığı sistemine kayıt olabilir. Kayıt sırasında verdiğiniz T.C. kimlik numarası / Ad Soyad eşleşmelidir. Bu ad soyad, ödemeyi talep ettiğiniz banka hesabı sahibinin adı soyadı ile eşleşmelidir. Aksi taktirde Hazır Siten ödemeyi göndermeme hakkına sahiptir.