Hazır Siten 2019 yılında işletmelerin e-ticaret serüveninde yanlarında olmak için kurulmuş bir yazılım şirketidir. Hazır Siten, kapsamlı ve uygun fiyatlı e-ticaret yazılımları geliştirerek bu yazılımların kiralamasını işletmelere yapmaktadır. İşletmelerin e-ticaret serüvenlerinde yanlarında olan Hazır Siten, SEO hizmeti, ETBİS kaydı, SMS entegrasyonu, Muhasebe ve ERP yazılımı entegrasyonu, pazaryeri entegrasyonu, pazaryeri danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya yönetimi, özel e-ticaret hosting, alan adı kaydı gibi çeşitli konularda hizmetler verir.

Kullandığı yazılımlar açık kaynaklı olarak paylaşılan WordPress (WooCommerce) ve OpenCart altyapılı yazılımlardır ve bu yazılımları özenle seçtiği ve özelleştirdiği eklentilerle güçlendirerek tam fonksiyonel e-ticaret yazılımları ortaya çıkarır.

Amacı e-ticaret yapmak isteyen işletme sahiplerinin süreç boyunca yanında olarak e-ticaret serüvenlerini kolaylaştırmaktır. E-ticaret yazılımı olmaktan ziyade e-ticaret danışmanlığı olarak firmalara partner olur.

İlerleyen dönemlerde kendi e-ticaret altyapısını oluşturmayı hedeflemektedir.